.

 

P i r a T

Avrupa Yelken Federasyonu - Eurosaf tarafından resmi sınıf olarak tanınmaktadır.

Türkiye'de one-design balonlu bir teknede

en büyük,

Optimist ve Laserdan sonra 3.büyük sınıf

PiraTTürk Haber grubumuza üye olun

 


Pirat Reklam ve Sponsorluk


Pirat teknelerine reklam almak veya sponsorluk vermek isteyen kişi veya kurumların uygulaması gereken akış şu şekildedir ;

 

1. Sponsorluk için, http://www.sponsorluk.gov.tr adresindeki “Dosya İndirme” adımından sponsorluğun nevine uygun sözleşme örneğini indirip gerekli yerleri doldurmak gerekiyor.

2. Bu sponsorluk ayni ya da nakdi olmasına göre değişiklik gösteriyor. Daha sonra bu konuyla ilgili sayfada mevcut telefon numarasından (Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü Sponsorluk Şubesi ilgilileri) gereken yönlendirmeyi yapıyorlar.

Telefonlar : 0312 4336501 / 4352190 ve 0312 430 32 48

Buradaki görevliler son derece kooperatif bir şekilde her türlü yönlendirmeyi yapıyorlar. İşin kuralına ve yasalara uygun olarak yürütüldüğünden emin olabiliyoruz böylelikle. Sponsorluk sözleşmesi ile ilgili kısmı halledildikten sonra, Türkiye Yelken Federasyonu ile irtibata geçildiğinde gerekli yönlendirmeyi yapılıyor.

 

Bu işlemlerden sonra sponsor firma kendilerine kanunlar çerçevesinde sağlanan avantajlardan yararlanırken, Pirat teknesi veya yelkeni üzerine de firmanın logosu TYF'den gelen onay ve bilgilere göre sticker olarak yapıştırılabilir.

 

Not : Bora Kürekçi'ye katkılarından dolayı teşekkür ederiz.