.

 

P i r a T

Avrupa Yelken Federasyonu - Eurosaf tarafından resmi sınıf olarak tanınmaktadır.

Türkiye'de one-design balonlu bir teknede

en büyük,

Optimist ve Laserdan sonra 3.büyük sınıf

PiraTTürk Haber grubumuza üye olun

 


 2014 Pirat Türkiye Trofesi 1.Etap Yarış Sonuçları

TYF Türkiye Pirat Trofesi 1.Etap yarışları 7-8 Haziran haftasonunda, İzmit Yelken Kulübü evsahipliğinde Kocaeli'nde gerçekleştirildi. İlk gün yapılan 2 yarış, 21 knotlara varan sert lodosta yapıldı. Devrilen Piratlar, denize düşen ekipler oldu. İkinci gün ise öğleden sonra çıkan poyraz nedeniyle 16:30'da verilebilen start nedeniyle tek yarış yapıldı.

 

SIRA YEL.NO ADI SOYADI K/E/MİXED J/G KULÜP IL Y1 Y2 Y3 TOPL.PUAN NET PUAN
1st 1905 ÇAĞLAN KURUNER-CANER ÖZKAN E   GALATASARAY YEL.ŞB. İSTANBUL 2.0 1.0 1.0 4.0 4.0
2nd 7 HAKAN YILMAZ-REYHAN YILMAZ M   İZMİT Y.K. KOCAELİ 1.0 2.0 2.0 5.0 5.0
3rd 4103 BURÇİN AHISKALI-ÖZGÜR ÜÇER E   MYK. İSTANBUL 3.0 3.0 3.0 9.0 9.0
4th 221 ALPER EKİM-ATAKAN DENİZER E   İYK. İSTANBUL 4.0 6.0 6.0 16.0 16.0
5th 211 MERT KÖSE-BERK BALTA E G ŞİŞECAM ÇAYIROVA S.K. KOCAELİ 9.0 4.0 5.0 18.0 18.0
6th 300 CENKER BATURAY-OBEN SABUNCUOĞLU E   BAYRAMOĞLU Y.K. KOCAELİ 6.0 5.0 8.0 19.0 19.0
7th 303 TUĞRUL DENİZ ERSOY-EGE KÖROĞLU E G FERDİ KOCAELİ 8.0 9.0 4.0 21.0 21.0
8th 400 ERENCAN ALTUN-CEREN ÇİÇEK M G KARAMÜRSEL ALP Y.K. KOCAELİ 7.0 7.0 7.0 21.0 21.0
9th 533 KEREM KILIÇ-BİLAL TAHA AKSOY E G KARAMÜRSEL ALP Y.K. KOCAELİ 5.0 8.0 10.0 23.0 23.0
10th 120 ASLI ÇAKAR-DAMLA NUR ALTUNDİLEK K G BAYRAMOĞLU Y.K. KOCAELİ 10.0 10.0 9.0 29.0 29.0
11th 119 İ.BUĞRA TURGUT-YUSUF ZİYA ÖZALP E   BAYRAMOĞLU Y.K. KOCAELİ 11.0 22.0 DNF 11.0 44.0 44.0
12th 111 KUBİLAY TUNÇ-MERVE GÜRSES M G KARAMÜRSEL Y.K. KOCAELİ 22.0 DNF 22.0 DNC 12.0 56.0 56.0
13th 3 BİLGESU KÖSEOĞLU-SİNEM CEYLAN K G İZMİT Y.K. KOCAELİ 22.0 DNF 22.0 DNC 13.0 57.0 57.0
14th 967 MURAT SUNTAY-GÖKMEN ERİŞ E   İYK. İSTANBUL 22.0 DNC 22.0 DNC 22.0 DNC 66.0 66.0
14th 141 ONUR UZBAŞARAN-AYHAN KADİR BORA E   İYK. İSTANBUL 22.0 DNC 22.0 DNC 22.0 DNC 66.0 66.0
14th 152 GENCER EMİROĞLU-MELİH ÖZEKE E   İYK. İSTANBUL 22.0 DNC 22.0 DNC 22.0 DNC 66.0 66.0
14th 156 FERRAH YEGANİ-A.ŞAFAK KANSU E   İYK. İSTANBUL 22.0 DNC 22.0 DNC 22.0 DNC 66.0 66.0
14th 222 MUSTAFA ÜNEL-HAYDAR YILMAZ E   İYK. İSTANBUL 22.0 DNC 22.0 DNC 22.0 DNC 66.0 66.0
14th 777 BURAK CORA-İRFAN PAPİLA E   FENERBAHÇE YEL.ŞB. İSTANBUL 22.0 DNC 22.0 DNC 22.0 DNC 66.0 66.0
14th 212 MEHMET METİN HEKİMOĞLU-EMRE TUNCEL E   KALAMIŞ Y.K. İSTANBUL 22.0 DNC 22.0 DNC 22.0 DNC 66.0 66.0
14th 23 BURÇİN KANDEMİR-BARLAS ATİLLA E   MYK. İSTANBUL 22.0 DNC 22.0 DNC 22.0 DNC 66.0 66.0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SIRA TUR EKİP K/E G KULUP Y1 Y2 TOPLAM NET
1st 532 CAGLAN KURUNER-CANER OZKAN E   GALATASARAY S.K.YEL.SB 2.0 1.0 3.0 3.0
2nd 221 ALPER EKIM-ATAKAN DENIZER E   ISTANBUL Y.K. 1.0 2.0 3.0 3.0
3rd 777 BURAK CORA-IRFAN PAPILA E   FB.SP.KB. Y.SB 3.0 5.0 8.0 8.0
4th 159 T.DENIZ ERSOY-EGE KOROGLU E G IZMIT YEL.KUL 6.0 4.0 10.0 10.0
5th 967 MURAT SUNTAY-GOKMEN ERIS E   ISTANBUL Y.K. 4.0 6.0 10.0 10.0
6th 4103 BURCIN AHISKALI -OZGUR UCER E   MARMARA YEL.KUL 9.0 3.0 12.0 12.0
7th 300 CENKER BATURAY-A.OBEN SABUNCUOGLU E   BAYRAMOGLU YEL.KUL 5.0 10.0 15.0 15.0
8th 232 BURCIN KANDEMIR-BARLAS ATILA E   MARMARA YEL.KUL 7.0 8.0 15.0 15.0
9th 211 MERT KOSE-BERK BALTA E G SISECAM CAYIROVA YEL KUL 10.0 7.0 17.0 17.0
10th 120 ASLI CAKAR-DAMLA NUR ALTUNDILEK K G BAYRAMOGLU YEL.KUL 8.0 9.0 17.0 17.0
11th 119 I.BUGRA TURGUT-YUSUF ZIYA OZALP E   BAYRAMOGLU YEL.KUL 11.0 12.0 23.0 23.0
12th 533 KEREM KILIC-B.TAHA AKSOY E G KARAMURSEL ALP YEL KUL 14.0 11.0 25.0 25.0
13th 400 EREN CAN ALTUN-DENIZ YAVUZ E G KARAMURSEL ALP YEL KUL 12.0 13.0 25.0 25.0
14th 350 BURAK OZEN-YASIN KALKAVAN E   KORFEZ YARIMCA YEL KUL 13.0 14.0 27.0 27.0
15th 141 ONUR UZBASARAN-A.KADIR BORA E   ISTANBUL Y.K. 15.0 15.0 30.0 30.0