.

 

P i r a T

Avrupa Yelken Federasyonu - Eurosaf tarafından resmi sınıf olarak tanınmaktadır.

Türkiye'de one-design balonlu bir teknede

en büyük,

Optimist ve Laserdan sonra 3.büyük sınıf

PiraTTürk Haber grubumuza üye olun

 


  2014 PiraT Türkiye Ligi 5.Etap Yarış Sonuçları

09 Kasım 2014 - 2014 TYF Programı'nda yer alan Türkiye Pirat Trofesi 5.Ayak Suadiye Yelken Kulübü Pirat Kupası Yarışları, 01-02 Kasım 2014 tarihlerinde düzenlendi. TYF Pirat Sınıf Komitesinin düzenlediği yarışlar 18-19 Ekim tarihlerinde planlanmış, ancak İstanbul’daki yoğun yarış programı nedeniyle Kasım ayının ilk hafta sonuna ertelenmişti.

Suadiye Yelken Kulübü ev sahipliğinde 4 yarış üzerinden gerçekleşen 5. Ayak mücadelesine İYK, MYK, FB Yelken Şubesi, GS Yelken Şubesi ile Kocaeli bölgesinden Bayramoğlu ve Karamürsel Alp yelken kulüplerinden 9 ekip katıldı.

TÜRKİYE PİRAT TROFESİ 5. AYAK
SUADİYE YELKEN KULÜBÜ PİRAT KUPASI
(1 yarış atmalı kesin sonuçlar)

1. Murat Suntay-Altuğ Yanardağ (İYK) 2-9 OCS-3-1 (15 puan / 6 net)
2. Burak Cora-İrfan Papila (FB Yelken Şubesi) 1-9 OCS-2-3 (15 puan / 6 net)
3. Alper Ekim-Barış Ünlü (İYK) 5-1-1-7 (14 puan / 7 net)
4. Haluk Suntay-İrfan Gezici (İYK) 4-2-4-2 (12 puan / 8 net)
5. Y. Burçin Ahıskal-Özgür Üçer (MYK) 6-3-5-4 (18 puan / 12 net)
6. Çağlan Kuruner-Caner Özkan (GS Yelken Şubesi) 3-4-6-5 (18 puan / 12 net)
7. Cenker Baturay-Ali Oben Sabuncuoğlu (Bayramoğlu YK) 7-6-7-6 (26 puan / 19 net)
8. Erencancan Altun-A. Ceren Çiçek (Karamürsel Alp YK) 8-5-8-8 (29 puan / 21 net)
9. Gencer Emiroğlu-Emre Cizoğlu (İYK) 10 DNC-10 DNC-9-9 (38 puan / 28 net)

Başta evsahibimiz Suadiye Yelken Kulübü adına Başkan Bülent Suda ve Genel Sekreter Hüseyin Kaya, Hakem Komitemiz lojistik destek için İstanbul Yelken Kulübü, lezzetli desteğini esirgemeyen Beyaz Fırın'a ve yarışan tüm sporcularımıza teşekkürlerimizi sunarız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SIRA TUR EKİP K/E G KULUP Y1 Y2 TOPLAM NET
1st 532 CAGLAN KURUNER-CANER OZKAN E   GALATASARAY S.K.YEL.SB 2.0 1.0 3.0 3.0
2nd 221 ALPER EKIM-ATAKAN DENIZER E   ISTANBUL Y.K. 1.0 2.0 3.0 3.0
3rd 777 BURAK CORA-IRFAN PAPILA E   FB.SP.KB. Y.SB 3.0 5.0 8.0 8.0
4th 159 T.DENIZ ERSOY-EGE KOROGLU E G IZMIT YEL.KUL 6.0 4.0 10.0 10.0
5th 967 MURAT SUNTAY-GOKMEN ERIS E   ISTANBUL Y.K. 4.0 6.0 10.0 10.0
6th 4103 BURCIN AHISKALI -OZGUR UCER E   MARMARA YEL.KUL 9.0 3.0 12.0 12.0
7th 300 CENKER BATURAY-A.OBEN SABUNCUOGLU E   BAYRAMOGLU YEL.KUL 5.0 10.0 15.0 15.0
8th 232 BURCIN KANDEMIR-BARLAS ATILA E   MARMARA YEL.KUL 7.0 8.0 15.0 15.0
9th 211 MERT KOSE-BERK BALTA E G SISECAM CAYIROVA YEL KUL 10.0 7.0 17.0 17.0
10th 120 ASLI CAKAR-DAMLA NUR ALTUNDILEK K G BAYRAMOGLU YEL.KUL 8.0 9.0 17.0 17.0
11th 119 I.BUGRA TURGUT-YUSUF ZIYA OZALP E   BAYRAMOGLU YEL.KUL 11.0 12.0 23.0 23.0
12th 533 KEREM KILIC-B.TAHA AKSOY E G KARAMURSEL ALP YEL KUL 14.0 11.0 25.0 25.0
13th 400 EREN CAN ALTUN-DENIZ YAVUZ E G KARAMURSEL ALP YEL KUL 12.0 13.0 25.0 25.0
14th 350 BURAK OZEN-YASIN KALKAVAN E   KORFEZ YARIMCA YEL KUL 13.0 14.0 27.0 27.0
15th 141 ONUR UZBASARAN-A.KADIR BORA E   ISTANBUL Y.K. 15.0 15.0 30.0 30.0