.

 

P i r a T

Avrupa Yelken Federasyonu - Eurosaf tarafından resmi sınıf olarak tanınmaktadır.

Türkiye'de one-design balonlu bir teknede

en büyük,

Optimist ve Laserdan sonra 3.büyük sınıf

PiraTTürk Haber grubumuza üye olun

 


2014 Almanya Açık Pirat Şampiyonası, Hamburg - Almanya

 

Türkiye'den 3 ekibin katıldığı Almanya Açık Pirat Şampiyonası 27-31 Ağustos 2014 tarihlerinde Schweriner Yat Kulübü evsahipliğinde Hamburg-Almanya'da gerçekleşti. 4 gün süren ve 6-12 Knot rüzgarda 7 yarış üzerinden gerçekleştirilebilen organizasyona ev sahibi Almanya yanısıra, Avusturya, İsviçre ve 3 Pirat Türkiye'den toplam 40 Pirat kayıt verdi. Türkiye'den TYF Pirat Rank listesine göre katılan ekiplerimiz sıralamada;

14.Murat Suntay - Gökmen Eriş, İstanbul Yelken Kulübü

37.Çağlan Kuruner - Caner Özkan, Galatasaray SK Yelken Şubesi
39.Alper Ekim - Atakan Denizer, İstanbul Yelken Kulübü

derecelerini alarak organizasyonda ülkemizi temsil etti. Almanya Açık Pirat Şampiyonasında yarışan Pirat sporcularımıza sportmence mücadeleleri için teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

Internationale Deutsche Meisterschaft

27.8. - 31.8.2014

Rang Land Segel_Nr Steuermann/Vorsch. JG Club 1.W 2.W 3.W 4.W 5.W 6.W 7.W Ges Pk RL-Pkt
1 GER 4434 Ines Pingel-Heldt
Thomas Heldt
70
64
SSVET
SSVET
1 5 1 4 1 (10) 2 14,0 155,00
2 GER 4433 Bernd Höft
Burkhard Rieck
62
60
HSCR
ASVZR
9 1 2 3 (10) 3 6 24,0 151,03
3 GER 4314 Peter Merten
Jörgen Mohns
58
85
SYC e.V.
WVG Güst
6 3 3 6 4 9 (11) 31,0 147,05
4 GER 4452 Svenja Thoroe
Karsten Bredt
87
62
Schilkse
Hannover
4 8 11 2 2 8 (12) 35,0 143,08
5 GER 4449 Benjamin Schnepf
Fabian Jäckel
88
88
MV073
MV073
5 2 (10) 8 8 6 8 37,0 139,10
6 GER 4415 Daniel Reinsberg
Oliver Bajon
78
72
RSVM
SCN
3 4 9 1 16 (19) 5 38,0 135,13
7 GER 4382 Peter Anders
Peter Bark
63
71
WVG 1928
WVG 1928
13 11 8 (31) 15 1 1 49,0 131,15
8 GER 4336 Udo Müncheberg
Eberhard Steffen
52
60
ASVZR
MSSV
7 16 12 10 6 (26) 3 54,0 127,18
9 GER 4372 Detlef Hegert
Matthias Haase
64
65
RSG 53
SC Wikin
2 6 7 20 3 (27) 17 55,0 123,21
10 GER 4375 Detlef Schwassmann
Hannelore Bauditz
62
63
PWV
BTB
11 19 14 (24) 5 5 4 58,0 119,23
11 GER 4445 Sebastian Bunte
Ralph Nyhuis
91
88
SCD
SCC
8 14 4 18 14 (22) 10 68,0 115,26
12 GER 4399 Simone Witte-Wahrendorf
Annika-Oline Großmann
62
88
TSG 1898
KaR
26 (29) 5 17 12 4 13 77,0 111,28
13 GER 4138 Heino Leja
Jörg Leja
63
70
"Röbeler
"Röbeler
(24) 17 6 5 11 23 18 80,0 107,31
14 TUR 967 Murat Suntay
Gokmen Eris
67
74
Istanbul Yelken
Istanbul
Yelken
16 10 16 14 (33) 13 15 84,0 103,33
15 GER 4396 Björn Helms
Marc Helms
77
80
Tegeler
Tegeler
18 15 (26) 19 19 12 7 90,0 99,36
16 GER 4366 Karl-Hermann Wildt
Gabriele Wildt
56
60
TSC
SCF
17 (22) 21 7 18 17 16 96,0 95,38
17 GER 4418 Frieder Billerbeck
Julius Raithel
93
91
SVWS (SH
SVWS (SH
10 13 17 15 27 15 (31) 97,0 91,41
18 GER 4353 Kai Köhler
Christine Schmeißer
59
79
SVH
TSC
(37) 12 25 28 17 7 9 98,0 87,44
19 GER 4176 Kira Vagt
Lukas Brüning
92
90
Wassersp
Schilkse
28 26 24 (29) 7 2 23 110,0 83,46
20 GER 4453 Tobias Call
Nick Houben
98
99
Aachener
ABC
15 (30) 15 11 26 25 27 119,0 79,49
21 GER 4200 Marko Monegel
Ludger Wetzke
80
84
SSVET
WVG 1928
23 9 27 12 24 29 (34) 124,0 75,51
22 GER 4379 Kai Bernstengel
Marcel Salewski
64
87
SCS
SCS
12 28 (35) 26 25 14 19 124,0 71,54
23 GER 4420 Anne Bauditz
Marc Rokicki
87
71
Berliner
Segler-V
29 34 13 (36) 21 20 14 131,0 67,56
24 AUT 7 Alexander Lehner
Gloria Lehner

95
SVW-95
SVW-95
32 7 29 9 (36) 28 28 133,0 63,59
25 GER 4160 Florian Dziesiaty
Ulrich Velhagen
90
64
Seglerve
Seglerve
30 31 23 (33) 9 18 25 136,0 59,62
26 GER 4299 Carsten Jansen
Alfred Seeger
50
67
WVG 1928
WVG 1928
22 21 22 (27) 23 24 24 136,0 55,64
27 GER 4171 Daniel Salewski
Patrick Schutte
82
87
Segelclu
SLRV
14 25 28 (34) 13 31 26 137,0 51,67
28 GER 4149 Jens Bauditz
Susanne Thiel
64
75
WVG 1928
WVG 1928
27 27 19 23 22 21 (30) 139,0 47,69
29 GER 4277 Jens Dietrich
Matthias Witt
62
65
Bautzner
Bautzner
20 23 (33) 30 31 16 20 140,0 43,72
30 GER 4257 Jonas Ronnebaum
Falko Ronnebaum
88
89
SCC
SCC
31 20 (38) 38 20 11 22 142,0 39,74
31 GER 4387 Refa-Maria Jacobs
Sascha Rix
84
87
WVG 1928
SSVET
19 24 20 (37) 30 30 21 144,0 35,77
32 GER 4393 Jürgen Freiheit
Birgit Freiheit
62
66
Verein B
Rangsdor
21 18 31 13 35 (36) 32 150,0 31,79
33 GER 4313 Jörg Legien
Dorothea Redmann
61
76
Yacht Cl
Yacht Cl
(35) 33 18 21 28 35 29 164,0 27,82
34 SUI 530 Andreas Fleisch
Fabian Fleisch
88
89
SCaP
SCaP
36 (37) 37 16 29 32 35 185,0 23,85
35 GER 4439 Fynn Ausborm
Lara Marie Habedank
97
96
Seglerve
Seglerve
(38) 36 32 22 32 33 33 188,0 19,87
36 GER 4354 Robin Call
Henrik Junge
00
99
Aachener
ABC
25 32 36 25 (39) 37 37 192,0 15,90
37 TUR 1905 Kuruner Caglan
Ozkan Caner
68
83
Galatasaray
Galatasaray
34 35 30 32 (38) 34 36 201,0 11,92
38 GER 4414 Lasse Ausborm
Carsten Willer
98
97
Seglerve
Seglerve
33 38 34 35 34 (39) 39 213,0 7,95
39 TUR 221 Ekim Ahmet Alper
Denizer Mehmet Atakan
74
72
Istanbul Yelken
Istanbul
Yelken
(39) 39 39 39 37 38 38 230,0 3,97
40 GER 4402 Sascha Schröter
Holger Hoff
71
72
SCN (Seg
CKA
(DNC) DNC DNC DNC DNC DNC DNC 246,0 0,00