.

 

P i r a T

Avrupa Yelken Federasyonu - Eurosaf tarafından resmi sınıf olarak tanınmaktadır.

Türkiye'de one-design balonlu bir teknede

en büyük,

Optimist ve Laserdan sonra 3.büyük sınıf

PiraTTürk Haber grubumuza üye olun

 


2014 Avrupa Pirat  Gençler Şampiyonası, Hamburg - Almanya

 

Türkiye'den 3 ekibin katıldığı Almanya Açık Pirat Şampiyonası 27-31 Ağustos 2014 tarihlerinde Schweriner Yat Kulübü evsahipliğinde Hamburg-Almanya'da gerçekleşti. 4 gün süren ve 6-12 Knot rüzgarda 7 yarış üzerinden gerçekleştirilebilen organizasyona ev sahibi Almanya yanısıra, Avusturya, İsviçre ve 3 Pirat Türkiye'den toplam 40 Pirat kayıt verdi. Türkiye'den TYF Pirat Rank listesine göre katılan ekiplerimiz sıralamada;

14.Murat Suntay - Gökmen Eriş, İstanbul Yelken Kulübü

37.Çağlan Kuruner - Caner Özkan, Galatasaray SK Yelken Şubesi
39.Alper Ekim - Atakan Denizer, İstanbul Yelken Kulübü

derecelerini alarak organizasyonda ülkemizi temsil etti. Almanya Açık Pirat Şampiyonasında yarışan Pirat sporcularımıza sportmence mücadeleleri için teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

Junioren Europam. 2014 der Piratenklasse

03.-07.08.2014

Ergebnis: Piraten

Stand: 07.08.2014 15:29
Rang Land Sege Bug-Nr Steuermann/Vorsch. JG Club DSVNr 1.W 2.W 3.W 4.W 5.W 6.W Ges Pk RL-Pkt
1 GER 4436 52 Ole Dreyer
Ede Wernicke
93
93
WVW
SCN-W
BR012
BR007
10 2 10 (14) 2 1 25,0 100,00
2 GER 4430 51 Ben Uerlichs
Michael Bünten
92
91
SSCR
SSCR
NW067
NW067
3 14 1 3 6 (37) 27,0 98,11
3 GER 4418 22 Frieder Billerbeck
Julius Raithel
93
91
SVWS
SVWS
SH062
SH062
2 1 3 (27) 13 10 29,0 96,23
4 GER 4321 47 Till Krüger
Carlotta Mewes
92
92
MSC
MSC
HA033
HA033
9 7 11 2 1 (14) 30,0 94,34
5 GER 4073 40 Tim Schneider
Nina Schneider
93
96
SCJ
SCJ
NW090
NW090
(BFD) 3 6 6 5 11 31,0 92,45
6 GER 4364 16 Jakob von Hausen
Konrad Kuhmann
89
90
SHM
SHM
NW165
NW165
15 4 8 5 (16) 3 35,0 90,57
7 CZE 554 35 Stepan Sivy
Ondrej Matousek
93
91
    (BFD) 9 2 7 4 15 37,0 88,68
8 GER 4024 5 Anton Paetzholdt
Amelie Vogelsang
95
96
SCN
SCS
B009
B012
4 20 5 1 10 (35) 40,0 86,79
9 GER 4453 26 Tobias Call
Nick Houben
98
99
ABC
ABC
NW058
NW058
1 5 4 (24) 7 24 41,0 84,91
10 GER 4160 28 Lukas Feuerherdt
Florian Dziesiaty
92
90
SCMA
SVR
BG036
B116
23 (32) 7 4 8 8 50,0 83,02
11 GER 4291 13 Elisabeth Baumgart
Annika Werner
93
92
SHM
SHM
NW165
NW165
8 (22) 12 9 15 9 53,0 81,13
12 GER 4405 50 Louis Hoffmann
Melina Schuhl
94
98
ABC
ABC
NW058
NW058
11 6 20 17 3 (43) 57,0 79,25
13 GER 4176 11 Kira Vagt
Lukas Brüning
92
90
WVH
SYC
BR016
SH023
22 8 23 16 (26) 2 71,0 77,36
14 GER 4113 8 Kai Hendrik Friese
Nils Sichert
96
96
SYC
ABC
SH023
NW058
18 17 9 15 14 (31) 73,0 75,47
15 GER 4445 54 Sebastian Bunte
Falko Ronnebaum
91
89
SCD
SCC
N061
N176
7 24 (25) 18 9 16 74,0 73,58
16 GER 4439 25 Fynn Ausborm
Lara-Marie Habedank
97
96
SVB
SVB
SH067
SH067
17 13 (26) 8 17 21 76,0 71,70
17 LAT 4218 41 Jasper Frese
Titus Molkenbur
91
90
LTC
SCM
NW045 6 (BFD) 13 29 11 22 81,0 69,81
18 GER 4440 53 John Peters
Simon Zweigler
92
94
MSC
MSC
HA033
HA033
5 31 16 21 12 (BFD) 85,0 67,92
19 GER 4332 14 Jonas Hentschel
Justus Klemme
97
98
SVWS
SVWS
SH062
SH062
12 29 22 10 (33) 23 96,0 66,04
20 GER 4398 18 Josh Köster
Peter Uchtmann
98
95
SHM
SHM
NW165
NW165
28 (36) 34 13 20 4 99,0 64,15
21 TUR 303 30 Deniz Ersoy
Ege Koroglu
94
96
    (26) 15 21 26 19 18 99,0 62,26
22 GER 4012 39 Mathis Gosch
Johanna Schubsda
94
93
SVB
SVB
SH067
SH067
(BFD) 34 15 11 27 13 100,0 60,38
23 GER 4269 45 Anne Wiese
Johanna Baur
92
97
MSC
MSC
HA033
HA033
13 19 29 (39) 21 28 110,0 58,49
24 GER 4245 43 Julia Tienken
Nina Strang
91
94
ABC
SCWR
NW058
NW065
27 (BFD) 27 23 32 6 115,0 56,60
25 GER 4285 46 Jannik Barop
Fabi Bläsi
94
94
SVWS
SVWS
SH062
SH062
14 28 35 31 (36) 7 115,0 54,72
26 GER 4383 49 Markus Ludwigs
Sascha Simons
91
91
SSCR
SCWr
NW067
NW065
19 (38) 17 25 28 27 116,0 52,83
27 GER 4093 48 Matthias Adomat
Femke Gosch
89
93
SVWS
SVB
SH062
SH067
(BFD) 12 14 19 40 36 121,0 50,94
28 GER 4435 24 Lasse Stehnken
Jonathan Prill
89
91
TSVS
SCG
SH025
B028
(BFD) 27 30 22 30 12 121,0 49,06
29 GER 4354 15 Robin Call
Henrik Junge
00
99
ABC
ABC
NW058
NW058
20 30 (31) 30 24 20 124,0 47,17
30 CZE 487 32 Jiri Zila
Martin Novotny
94
90
    31 10 19 40 25 (DNF) 125,0 45,28
31 GER 4020 4 Michael Steffenhagen
Tobias Lechner
95
96
SCN
SCN
B009
B009
30 26 37 (42) 29 5 127,0 43,40
32 GER 4254 44 Michael Baumgart
Wilko Beinlich
91 SHM
SCM
NW165
NW045
16 11 38 12 (OCS) BFD 131,0 41,51
33 GER 4229 42 Heiko Betz
Christoph Emeis
95
95
SVWS
SVWS
SH062
SH062
24 18 (39) 35 22 34 133,0 39,62
34 GER 4078 7 Lars Malte Kallauch
Emily Kern
95
96
BSC
BSC
HA005
HA005
32 25 28 20 (37) 32 137,0 37,74
35 GER 4173 10 Jannis Peters
Nelis Friedrichs
95
95
WYC
WYC
SH194
SH194
21 (47) 36 36 18 30 141,0 35,85
36 GER 4414 21 Lasse Ausborm
Carsten Willer
98
97
SVB
SVB
SH067
SH067
29 21 (40) 28 39 25 142,0 33,96
37 AUT 7 31 Nikolaus Lehner
Christoph Matt
93
93
SCT
YCB
000
000
(BFD) BFD 18 33 38 17 160,0 32,08
38 GER 4454 27 Willem van der Wal
Patrick Stadler
97
96
TSC
TSC
B002
B002
25 42 (49) 45 23 26 161,0 30,19
39 AUT 532 33 Miriam Lehner
Gloria Lehner
95
97
SVW-95
SVW-95
000
000
(BFD) 39 24 34 46 29 172,0 28,30
40 GER 3035 2 Yannes Popp
Felix Scherer
95
96
WYC
WYC
SH194
SH194
34 35 (45) 44 45 19 177,0 26,42
41 CZE 568 36 Jan Valenta
Jan Mares
93
92
    (BFD) 16 52 32 48 44 192,0 24,53
42 GER 3826 37 Julius Hahne
Timo Stockdreher
95
94
BSC
BSC
HA005
HA005
33 49 41 (51) 31 39 193,0 22,64
43 GER 4406 19 Oskar Mahlke
Florentin Wecker
96
98
TSC
TSC
B002
B002
42 37 32 (43) 41 41 193,0 20,75
44 GER 4192 12 Anne Halterbeck
Franziska Houben
97
96
ABC
ABC
NW058
NW058
40 40 33 41 43 (48) 197,0 18,87
45 GER 3910 38 Niklas Hellwig
Paul Hitzemann
98
98
SVWS
SVWS
SH062
SH062
(BFD) 23 51 38 42 45 199,0 16,98
46 GER 4424 23 Mathies Schlotfeldt
Benedict Rüter
96
95
MSC
MSC
HA033
HA033
39 (48) 42 46 35 42 204,0 15,09
47 GER 3956 3 Yannik Gohla
Lars Bostelmann-Arp
97
97
SVWS
SVWS
SH062
SH062
36 41 46 (49) 47 38 208,0 13,21
48 GER 4030 6 Anna Pahnke
Lutz Liebertz
95
97
SVWS
SVWS
SH062
SH062
35 46 47 37 (49) 46 211,0 11,32
49 GER 4408 20 Nisse Peters
Bho Friedrichs
97
97
WYC
WYC
SH194
SH194
37 33 44 (52) 52 47 213,0 9,43
50 SUI 536 1 Michael Wißmann
Salome Pfister
95
95
YCA
YCA
000
000
43 43 (53) 53 44 33 216,0 7,55
51 GER 4135 9 Ida Welten
Jule Frische
99
98
ABC
ABC
NW058
NW058
38 (50) 43 47 50 40 218,0 5,66
52 TUR 300 29 Asli Cakar
Damla Nur Altundilek
94
95
    44 45 48 50 34 (DSQ) 221,0 3,77
53 GER 4385 17 Philipp Steffens
Leif Weber
97
98
SSCR
SSCR
NW067
NW067
41 44 50 48 51 (BFD) 234,0 1,89